en

Hodnotenie našich klientov.

Pridať hodnotenie
Petr Šebek, 02.09.2019
Jazdené vozidlá

Dobrý den. Před měsícem jsem zakoupil od vaší společnosti vůu BMW i3 94Ah. Rád bych vyslovil požadavek s cílem ocenit skvělou práci a přístup vašeho pracovníka pana Filipa Dančo. Profesionální a příjemný přístup mne velice potěšil. Jelikož se na voze vyskytl skrytý problém s oknem dveří řidiče, byl jsem nucen přijet na servis. Technik pan Vig byl rovněž velmi vstřícný a ochotný. Auto Palace Bratislava budu ochotně doporučovat.

Peter Olha, 16.08.2019
Nové vozidlá

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať pánovi Turičíkovi za profesionálny prístup pri predaji ako aj odkúpení nášho Mini.Nové auto splnilo naše očakávania .. Zvlášť oceňujem prístup pri odovzdaní nového MINI COUNTRYMAN.... Ďakujem pekne a prajeme veľa spokojných klientov.

Dana Borošová, 07.08.2019
Jazdené vozidlá

Chcela by som sa touto cestou poďakovať za profesionálny prístup p. Ambróza Drgoňa pri sprostredkovaní predaja vozidla MINI Countryman JCW ALL4, ktorým mi splnil môj sen... :-) Komunikácia bola na vysokej úrovni, odborne nám vedel poradiť a vyriešiť aj ďalšie naše potreby, či už pomoc s výberom zimných pneumatík, prepisom DN na novú ŠPZ a pod. Osobne si cením, že ma okamžite kontaktoval, keď sa našlo autíčko, ktoré spĺňalo všetky naše požiadavky. Ostávame verní aj naďalej servisu v AUTO PALACE a verím, že nás nesklamú... Prajeme veľa spokojných klientov, ale hlavne vysoko kvalifikovaných predajcov s ľudským prístupom, ako p. Drgoň. Ďakujeme..

Chocholáček. , 29.07.2019
Nové vozidlá

Dobry den pan Drgon chcel by som vam podakovat za vasu ochotu a ustretovost. S autom som zatial velmi spokojny ma za sebou nieco cez 1000 km a super. Pekny den prajem :)

Andrej, 15.06.2019
Nové vozidlá

Spolocnost Autopalace mi vysla v ustrety a pozvala ma testovaciu jazdu BMW M4 a venovala mi individualnu starostlivost. Chcem najma podakovat panovi Bertokovi a zelam Autopalace vela uspechov.

Jana Vašutová, 31.05.2019
Nové vozidlá

Dovoľte mi, aby som vyjadrila touto cestou maximálnu spokojnosť s prístupom Vášho zamestnanca p. Ambróza Drgoňa pri kúpe nového auta. S tak ochotným odborníkom je radosť komunikovať.

Ľuboš Kysucký, 17.04.2019
Servis

Dobrý deň, dňa 17.4.2019 som využil služby Vášho servisu, musím povedať, že Service advisor pán Ján Sárkӧzi bol nadmieru profesionálny a jeho ľudský prístup je vzorový. Mám radosť že zamestnávate ľudí ktorým záleží na spokojnosti zákazníka a snažia sa nájsť riešenie aj nad rámec povinností. V prípade potreby v budúcnosti veľmi rád opäť využijem Vaše služby, nakoľko prístup zamestnancov ma veľmi očaril.

Miro Osko, 12.12.2018
Nové vozidlá

Dakujeme za profesionalne, promtne a kvalitne poskytnute sluzby zo strany nasho predajcu p. Drgona. Vazime si tuto nasu korektnu a verim ze dlhodobejsiu spolupracu. Pocity z auta a jazdy su zatial vyborne a verime, ze to bude takto pokracovat a uzijeme si bezproblemove kilometre s nasim novym BMW X1 :) Krasny den zelam a este raz vdaka!

prof. Ing. arch. Pavel Gregor, PhD., 10.12.2018
Nové vozidlá

Rád by som Vám vyjadril úprimný obdiv nad predajnou kultúrou v Autopalace Bratislava a profesionálnym prístupom p. Straku ku zákazníkovi od prvého neoficiálneho stretnutia až po konečné prevzatia vozidla. Bol som aj s kolegom naozaj úprimne "pozitívne" zaskočený a verím, že v podobnom duchu budú aj ďalšie stretnutia v súvislosti so servisnými prehliadkami. Ešte raz vďaka za veľmi príjemný štart do nového "BMW života".

Richard Steigauf , 27.09.2018
Jazdené vozidlá

Chcel by som sa ešte raz poďakovať spoločnosti Autopalace a hlavne osobne pani Monike Dózsovej. Mal som trocha obavy z kúpy ojazdeného automobilu,ale hneď od prvého telefonátu s ňou som pochopil, že auto kupujem u človeka ktorý vie čo predáva.Rýchle jednanie,rady na nezaplatenie,blesková komunikácia a dohodnutie podmienok ma utvrdili v tom,že som na správnej adrese. Tak to si predstavujem kúpu automobilu na profesionálnej úrovni. Ešte raz ĎAKUJEM a prajem ďalšich nadmieru spokoných zákazníkov ako som ja! Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

12345

Objavte viac