ZVERTE TO NAJLEPŠIE NAJLEPŠÍM.

Autorizovaný servis BmW.

BMW servis.

Bez ohľadu na to, či vaše BMW potrebuje
špeciálnu prehliadku, údržbu alebo technickú kontrolu

Naši skúsení servisní špecialisti BMW vedia, čo je pre vaše vozidlo najlepšie a vždy vám poskytnú kompetentné služby.

Vďaka všestrannej odbornosti, inovatívnej diagnostike a programovacím technológiám je servis BMW zárukou, že vaše vozidlo bude vždy v špičkovej kondícii. Každou kontrolou a servisnou prehliadkou prispievame k tomu, aby ste si mohli so svojím BMW vychutnať každú cestu.

V našom tíme máme skúsených odborníkov, ktorí sa servisu BMW venujú už niekoľko rokov. Okrem mnohých z Vás poznajú aj vaše vozidlo a vedia poradiť. 

Aj preto máme najviac spokojných zákazníkov a sme najväčším servisom BMW na Slovensku.

Naše služby.

Pravidelná servisná prehliadka

Pravidelná údržba vášho BMW vám zaistí optimálnu bezpečnosť a komfort pri používaní vášho vozidla – významne prispieva k tomu, aby ste si mohli vychutnať ničím nerušenú radosť z jazdy.

Poistná udalosť

Pre urýchlenie administratívy pred objednaním sa do servisu nahláste poistnú udalosť vo vašej poisťovni. Následne naši technici skontrolujú technický stav vozidla a zrealizujú opravu, či už karosérske práce, lakovanie i ostatné opravy.

Bežná oprava

Potrebujete aktualizovať navigáciu, alebo skontrolovať tlmiče? So značkou BMW ste si vybrali čistú radosť z jazdy. Aby táto radosť zostala zachovaná, postaráme sa o váš automobil vďaka bohatým skúsenostiam a najnovším technológiám.

Výmena pneumatík

To, čo drží vaše BMW na vozovke sú pneumatiky. Zimné pneumatiky reaguju na povrch vozovky v lete úplne inak ako letné a eliminuju možné kritické situácie na vašich cestách. Tieto 4 kúsky sú jednou z najdôležitejších súčastí vášho vozidla a preto nezabúdajte na ich pravidelnú kontrolu, údržbu a výmenu.

Lakovňa a klampiareň

Staráme sa o opravy vášho vozidla a tým udržiavame jeho hodnotu. Či už ide o karosériu alebo lak, sme dôkladne pripravení na precízne vykonávanie opráv. 

STK

Osobné vozidlo sa musí podrobiť technickej kontrole podľa vyhlášky Ministerstva dopravy prvýkrát po štyroch rokoch od prvého prihlásenia do evidencie a potom pravidelne každé 2 roky. Prvá kontrola sa počíta od dátumu prvého prihlásenia vozidla do evidencie.

Aktuality.

Odborník radí

Máte otázky týkajúce sa vášho BMW a stále na ne hľadáte odpovede? Pošlite ich nám a naši skúsení kolegovia, Vám radi odpovedia.

Zistiť viac

Servisné témy

Zistite viac o tom ako sa starať o vaše vozidlo počas roka, na čo nezabudnúť pred cestou na dovolenku alebo ako spravit cestovanie v aute najkomfortnejšie.

Zistiť viac
Objednajte sa do nášho servisu jednoducho a rýchlo online

Objednávka do servisu

Vyberte si model *
ŠPZ *
Typ opravy *
VIN
Preferovaný termín
Meno *
Priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Správa, upresnenie opravy
5000

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať ohľadom dojednania termínu.
Údaje označené * sú povinné.
Vyplnením ostatných údajov nám pomôžete pripraviť si pre Vás najlepšie riešenie.