Auto Palace Bratislava

Auto Palace Bratislava s.r.o. je súčasťou skupiny Auto Palace. Skupina Auto Palace je súčasťou holandského holdingu AutoBinck Holding N.V., založeného v roku 1907 v Haagu, ktorý je jedným z lídrov na európskom automobilovom trhu. Ročný obrat holdingu, ktorý je zastúpený v 7 trhoch Strednej Európy a Beneluxu, predstavuje 1 miliardu EUR. 

Skupina Auto Palace pôsobí ako distribútor a maloobchodný predajca nových a jazdených áut. Zaoberá sa aj  popredajnými službami, servisom, predajom náhradných dielov, požičiavaním vozidiel a operatívnym lízingom v Slovenskej a Českej republike už od roku 1991 a v Maďarsku a Slovinsku od roku 2007. 

V rámci Slovenska a Českej republiky je jednou z najväčších skupín, ktoré sa zaoberajú maloobchodným predajom s ročným predajom viac ako 8000 vozidiel.

Zahrnutím značiek BMW a MINI do maloobchodných aktivít skupiny v Bratislave sa pôsobenie skupiny Auto Palace v Čechách, na Slovensku rozšírilo na 12 značiek: BMW, Ford, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Mazda, MINI, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Qoros a Volvo.

Viac o spoločnosti Autobinck nájdete na www.autobinck.com

VAŠA CESTA K BMW VEDIE CEZ AUTO PALACE BRATISLAVA